H. J. Eysenck, životopis

Text dotazu

Prosíme o informaci, kde můžeme záskat podrobnější životopis Hanse Jürgena Eysencka, anglického psychologa německého původu, narozeného v roce 1916.

Odpověď

V priloze vam zasilame nekolik bibliografickych udaju z databaze OCLC WorldCat. Jednak tituly o Eysenckovi, vcetne jeho autobiografie; dale webove stranky, kde najdete dalsi odkazy. Knihy bohuzel nejsou ve fondech Narodni knihovny a podle toho, co jsme zjistili, nejsou ani v jine knihovne v CR. Pokud byste o ne meli zajem, bylo by tedy treba objednat je prostrednictvim meziknihovni vypujcni sluzby ze zahranici (informace o MVS v Narodni knihovne: http://www.nkp.cz/pages/page.php3?menu=4&submenu2=21).