Griffith Research Online

Text dotazu

Dobrý den,
ráda bych se dozvěděla něco o Griffith Research Online. Nemůžu nic najít.
Není něco v češtině o tomto systému? Předem děkuji za odpověď

Odpověď

Dobrý den,
 
v češtině jsme žádné informace k tomuto repozitáři nenalezli (viz databáze Knihovny knihovnické literatury NK ČR - KKL, http://sigma.nkp.cz/cze/kkl), ale ani na internetu jich bohužel mnoho není. Můžete využít přímo stránky věnující se sytému http://www98.griffith.edu.au/dspace/, část FAQ.

Pro získání podrobnějších informací bychom Vám doporučovali licencované databáze zaměřené na oblast knihovnictví a informační vědy - např. LISA, LISTA, LLIS atd. Tyto databáze jsou na základě platného čtenářského průkazu k dispozici také v Národní knihovně ČR -
http://www.nkp.cz/pages/page.php3?page=sluz_infozdr.php3 (buď přímo z počítačů NK ČR nebo pomocí vzdáleného přístupu odkudkoliv -
http://www.nkp.cz/pages/page.php3?nazev=Licencovane_online_databaze&submenu3
=104).

Na výukových stránkách pro studenty Ústavu informačních studií a knihovnictví FF UK (http://www1.cuni.cz/~brt/dk/dk.htm) naleznete po levé straně odkazy na volně dostupné digitální knihovny a elektronické archivy z oboru informační a počítačové vědy, kde byste případně také mohla nelézt další informace.

Obor

Knihovnictví, informatika, všeobecné, referenční literatura

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

31.08.2009 14:33

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Zapište číslici "pět".

Hledání v archivu