Fungování pošty v Americe

Text dotazu

Dobrý den, prosila bych odkázat na instituci nebo literaturu, která by mi osvětlila, jak funguje USPS v Americe. Konkrétně mi jde o to, jak je nakládáno s mezinárodními zásilkami. Dřív existovala VŠ dopravy a spojů, dnes je to v Pardubicích, ale nemyslím, že by se to týkalo vědomostí s poštách. Asi Vám to připadá jako hloupý dotaz, ale já nemám ráda, když nemohu zjistit, jak něco funguje. Děkuji Vám za trpělivost i ochotu.

Odpověď

Dobrý den,

podrobné informace k fungování USPS v Americe najdete na internetových stránkách www.usps.com.

Pokud byste potřebovala také informace k fungování USPS v ČR, můžete si přečíst tento přehled: http://www.zasilkovasluzba.com/v2/shipping-usps-pmi.php.

Použité zdroje

www.usps.com
www.zasilkovasluzba.com