Fotografické album-Eckert

Text dotazu

Hledám publikaci s názvem Fotografické album od Jindřicha Eckerta vydanou knihkupectvím Theodora Mourka (b.r.)

Odpověď

Po důkladném prohledání elektronických bází katalogů České republiky Vám musím s lítostí sdělit, že tuto publikaci jsme ve fondu žádné knihovny nenalezli. Ne všechny knihovny však mají elektronicky zpracovaný katalog přístupný přes internet či alespoň databázi zdigitalizovaných katalogizačních lístků - to může být důvodem negativního výsledku pátrání.

Nicméně v příloze zasíláme publikace, v nichž jsou publikovány Eckertovy fotografie, spolu s kontaktem na Knihovnu Archivu hl. města Prahy, kde - pokud jste tak již dříve neučinil - by Vám mohli sdělit, co vše mají ve fondu.
Doporučuji rovněž obrátit se na Uměleckoprůmyslové muzeum, které by mělo vlastnit jednu z největších sbírek fotografií, na Moravskou galerii v Brně a další instituce (viz přiložený dodatek).

V případě, že pro Vás bude dodaný seznam neuspokojivý, napište nám. Mohli bychom ještě obeslat knihovny prostřednictvím elektronické konference Knihovna s žádostí, aby jejich pracovníci prohledali své fondy a případně se ozvali, pokud požadovanou publikaci naleznou.

Obor

Informace o vydaných dokumentech

Okres

--

Knihovna

Datum zadání dotazu

16.11.2007 12:22

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Zapište číslici "pět".

Hledání v archivu