fotogalerie historických fotek okolí VM.

Text dotazu

Dobrý den, ve staré verzi www byla k dispozici galerie starých fotek okolí VM. Je někde dostupná i v nové verzi www? Děkuji, Shejbal.

Odpověď

Dobrý den,

momentálně jsou naše sbírky, včetně fotografií, přesunuty na www.klickesbirkam.cz

V nabídce zvolte katalog sbírek a pak v levém menu filtrujte podle instituce a typu sbírky. Fotografie jsou k dispozici v náhledovém rozlišení, pokud byste potřeboval lepší kvalitu, kontaktujte prosím kolegu p. Štěpána (stepan@muzeum-myto.cz).

Kdyby byl se zobrazením nějaký problém, určitě se ozvěte, pokusím se to dát do pořádku.