forma nabídkové povinnosti

Text dotazu

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda splním nabídkovou povinnost vydané publikace vůči knihovnám (seznam jsem si našla na vašich stránkách http://www.nkp.cz/[…]/adresy-odberatelu-pv) zasláním informací o knize e-mailem? Ve vyhlášce se píše "písemnou formou", proto se chci zeptat, zda knihovny tuto formu akceptují.

Odpověď

Dobrý den,

 

nabízení dalších exemplářů knihy e-mailem by mělo postačovat. Domníváme se, že pokud by knihovna měla nějaké námitky, spojí se s Vámi.

Předpokládáme, že podle zákona č. 37/1995 o neperiodických publikacích, máte již odevzdané 2 povinné výtisky Národní knihovně a dalším 2 knihovnám ( Národní knihovna ČR - 2 povinné výtisky, Moravská zemská knihovna 1 výtisk, Vědecká knihovna Olomouc 1 výtisk), http://www.nkp.cz/o-knihovne/odborne-cinnosti/doplnovani-fondu/adresy-odberatelu-pv

http://www.nkp.cz/sluzby/sluzby-pro/isbn-ismn-issn.

Obor

Právo

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

06.06.2013 15:34

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Zapište číslici "pět".

Hledání v archivu