Financování veřejných knihoven

Text dotazu

Dobrý den, píšu diplomovou práci na téma Moderní trendy v knihovnictví a potřebovala bych zjistit informace týkající se financování veřejných knihoven v České republice v průběhu 20. století (změny,...). Proto bych se Vás chtěla zeptat, kde bych mohla potřebné informace nalézt nebo na koho bych se mohla s tímto problémem obrátit. Děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den, v bázi KKL (Knihovna knihovnické literatury), kterou najdete na webových stránkách Národní knihovny ČR - www.nkp.cz - budete vyhledávat podle klíčových slov "financování" se zpřesněním "veřejné knihovny" - najdete 227 záznamů. Dále existuje rešerše z rok 1998 " Financování veřejných knihoven" - 130 záznamů - sign. Kfc 26/98. Veškerá literatura. kterou v bázi KKL najdete, včetně rešerše , je Vám k dispozici ve studovně knihovnické literatury ( Národní knihovna ČR - Klementinum, 2. patro, č.dv.239). Pro mimopražské je možnost zapůjčení literatury z totoho fondu prostřednictvím meziknihovní výpůjční služby.

Obor

Knihovnictví, informatika, všeobecné, referenční literatura

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

05.03.2008 11:30

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Zapište číslici "pět".

Hledání v archivu