Filmy z archivu

Text dotazu

Dobrý den, píši s dotazem zda, případně za jakých podmínek lze na internetu prostřednictvím Národního filmového archivu či jinak zhlédnout archivní filmy? Děkuji.

Odpověď

Dobrý den,

podle dostupných informací na webu Národního filmového archivu (NFA) - https://nfa.cz/ , není možné na internetu shlédnout archivní filmy. Je možné si nechat film promítnout na místě.

Postup pro objednání rešerše a/nebo projekce filmových materiálů naleznete zde: https://nfa.cz/cz/obchod-a-distribuce/obchodni-vyuziti-sbirek/ .

Konkrétně je zde v sekci FAQ uveden i postup pro případ, že máte zájem o projekci filmových materiálů.

*Otázka: Je možné si filmové materiály ze sbírek NFA prohlédnout?

*Odpověď: Pokud je Vámi požadovaný titul již digitalizovaný, pošleme Vám e-mailem odkaz na náhledové video. V případě, že máme film k dispozici pouze na filmové kopii, je zákazníkům snímek promítnut za asistence pracovníka technického oddělení na střihacím stole nebo v projekčním sále. Tyto služby jsou zpoplatněny, informace o cenách naleznete v ceníku NFA v bodě 2.

Ceník a kontakty naleznete zde: https://nfa.cz/cz/obchod-a-distribuce/cenik-a-vypujcni-rad/ .

Ceník ve formátu PDF: https://nfa.cz/wp-content/uploads/2018/10/Cen%c3%adk-NFA_platn%c3%bd-od-1.9.2018.pdf.

 

Obor

Divadlo, film, tanec

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

20.01.2020 17:26

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 10 + 4?

Hledání v archivu