Film Ohnivé léto s Lídou Baarovou

Text dotazu

Prosím poraďte, zda je možné shlédnout či zakoupit kazetu s filmem \"Ohnivé léto\" s Lídou Baarovou, Svatoplukem Benešem a sestrou Lídy Baarové - Zorkou Janů. Film vznikl ve čtyřicátých letech a zmiňují se o něm na mnoha místech v knize Života sladké hořkosti (ze života Lídy Baarové).Pátrala jsem po něm, ale prý je tento film vlastnictvím Národního filmového archivu, např. ČT 1 nemají na něho vysílací práva.

Odpověď

Dobrý den,

zdá se, že s největší pravděpodobností prozatím nevzniklo VHS ani DVD s filmem Ohnivé léto. Usuzujeme tak ze stránek České filmové nebe, viz.
http://www.cfn.cz/detail_film.php?14863 , kde je v sekci VHS/DVD uvedeno, že prozatím VHS(resp. DVD) nebylo vydáno.
Pro více informací můžete kontaktovat přímo Národní filmový archiv, kontakty na jednotlivá oddělení NFA naleznete na adrese http://www.nfa.cz/index.html?faid=10300 .
Kromě obecných informací o filmu (obsah, personální zajištění, apod) jsme nenašli více informací relevantních k Vašemu dotazu ani prostřednictvím internetových vyhledávačů-google.cz, jixo.cz, seznam.cz, atd.
Co se týče vysílání tohoto filmu v televizi, uvádíme Vám adresy, na kterých se můžete dozvědět více informací o možném plánování uvedení tohoto filmu:
http://www.gymplfilm.cz/program/26576-26.08.2001-15:20-1.html
http://www.nova.cz/tvnova/?138c=%3Bporady~&138e=DO129&ex129=volejte-novu

Obor

Divadlo, film, tanec

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

26.10.2007 13:07

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 4+4 ?

Hledání v archivu