film- kniha

Text dotazu

Přeji krásný den,potřebovala bych vědět podle jaké knihy Oscara Wilda byl natočený film Vějíř lady W. - celý název nevím. Moc děkuji

Odpověď

Dobrý den,

film byl natočen podle stejnojmenné divadelní hry Oscara Wilda Vějíř lady Windermerové. V koprodukci USA-VB-Španělsko a Lucembursko ho natočil režisér Mike Barker (angl. A Good Woman).