FCE

Text dotazu

Dobrý den,

mohla bych se zeptat - připravuji se nyní na FCE, hledám knihovnu, kde jsou materiály ke zkouškám k FCE a učebnice...
Máte prosím v knihovně materiály k tomuto?
Je možné k vám chodit a půjčovat i když nejsem student CUNI?

Děkuji

Odpověď

Dobrý den,

dobrý den, k přípravě na FCE existuje mnoho jazykových učebnic - namátkou Ready for First (FCE), která je vhodná i pro samouky nebo Complete first či Countdown to first certificate. Je možné též využít online materiály, kterých je na internetu mnoho, například examenglish.com.

Knihovny FF UK však tyto učebnice ve svém fondu bohužel nemají. Jinak pokud si zařídíte v kartovém centru UK kartičku externího uživatele, můžete běžně navštěvovat všechny knihovny UK a využívat jejich služeb.

Použité zdroje

internet, interní katalog Aleph (UK)