Existuje nějaká stránka která dokáže vypočítat datum mé smrti?

Text dotazu

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli existuje nějaká důvěryhodná stránka která dokáže pomocí nějakých otázek atd... vypočítat datum mé smrti.

Odpověď

Dobrý den,

řekla bych že ne, neexistuje. Předpokládaná délka vašeho života záleží na mnoha faktorech: vaše zlozvyky, zaměstnání, stravovací návyky, historie nemocí v rodině, současný zdravotní stav, jaké máte koníčky a jaké provozujete sporty.  Nejsofistikovanější systémy, jak určit předpokládanou dobu dožití, budou pravděpodobně existovat v pojišťovnictví. Pojišťovny mají své interní systémy vyhodnocování takovýchto údajů (vztahující se ke zdravotnímu pojištění nebo třeba životnímu pojištění), ale pochybuji, že se dají tyto informace k dispozici veřejnosti. Cokoliv, co je možné najít na internetu zdarma nebude spolehlivé a placené služby, zaměřené pouze na odhad věku dožití, jsou podezřelé. Všechny ale budou silně zjednodušené a nespolehlivé.

Vzhledem k tomu, že předpokládaná délka dožití je velmi závislá na celkové kvalitě a podrobných aspektech vašeho života, obávám se, že žádná prognóza ani test nejsou spolehlivé.

Obor

Výpočetní technika

Okres

--

Knihovna

Knihovna Matematicko-fyzikální fakulty UK

Datum zadání dotazu

11.04.2016 08:00

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 4+4 ?

Hledání v archivu