Elektronické knihy

Text dotazu

Dobrý den, jak funguje půjčování E-knih a kolik to stojí? A jak si to mohu zařídit? Děkuji.

Odpověď

Dobrý den,

Výpůjčka e-knihy funguje přes katalog naší Knihovny města Plzně. Délka výpůjčky je 31 dní. Kniha se po uplynutí této doby automaticky znepřístupní, a proto se na ni nevztahuje poplatek z prodlení. Knihu nelze předčasně „vrátit“. Můžete mít zároveň vypůjčeny maximálně 3 tituly.

Pokud jste naší čtenářkou, půjčování E-knih funguje tak, že musíte mít svoji platnou emailovou adresu ve Vašem čtenářském kontě. Dále se musíte zaregistrovat na stránkách www.palmknihy.cz pod shodnou emailovou adresou, kterou máte uvedenou ve Vašem čtenářském kontě. A poté si stáhněte aplikaci eReading do svého čtecího zařízení (mobil, čtečka, tablet). Aplikaci si můžete zdarma stáhnout na Google play pro Android nebo přes App store pro iOS. Půjčování E-knih je zcela čistě zdarma.