elektronické knihy

Text dotazu

Dobrý den.
Chci se zeptat, zda také umožňujete si stáhnout elektronické knihy.
Děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,

ano, elektronické knihy půjčujeme ve spolupráci s portálem eReading.cz. Abyste si e-knihy mohla půjčovat, musíte být registrovanou čtenářkou. Vypůjčené e-knihy lze číst na čtečkách eReading (START2, START3, 4 Touch Light), na telefonech a tabletech s operačním systémem Android a iOS pomocí aplikace eReading.cz. Podrobné informace o půjčování e-knih a návody najdete zde.

Použité zdroje

http://www.knihovnahk.cz/[…]/pujcovani-e-knih