Elektronicke knihy

Text dotazu

Dobry den, mapujeme momentálně služby pro postižené spoluobčany. Je možné u Vás zapůjčování elektronických knih a je bezbariérový přístup do Vaší knihovny? Děkujeme za info.

Odpověď

Dobrý den,

knihovna města Hradce Králové je veřejná knihovna s univerzálním fondem a službami, které jsou dobře přístupné také lidem zdravotně znevýhodněným.

Pro znevýhodněné jsou k dispozici bezbariérové prostory, specializovaný knihovní fond a individuální přístup ze strany proškoleného personálu.

Půjčování elektronických knih je pro nás samozřejmostí a více se dozvíte na http://www.knihovnahk.cz/pro-verejnost/sluzby/pujcovani-e-knih a na www.knihovnahk.cz