elektronická monografie (citace)

Text dotazu

Dobrý večer obracím se na Vás s velkou prosbou. Studuji Slezskou univerzitu v Opavě a při zpracování seminární práce jsem narazila na problém. Máme zpracovat citace elektronické monografie. Jelikož se mi nepodařilo najít žádné stránky, kde bych něco našla obracím se na Vás. Navštívila jsem digitální knihovnu www.cuni.cz ale bohužel jsem našla jenom články, monografie se mi nepodařilo najít.

Odpověď

Potřebné informace k citování elektronických monografií podle normy ISO 690-2 naleznete na stránce Ústavu informačních studií a knihovnictví pod odkazem Bibliografické odkazy pro seznamy a citace (http://www1.cuni.cz/~brt/bibref/bibref.html).