Ekonomika a historický vývoj po II. světové válce

Text dotazu

Historie vzniku EHS -1949? ( NSR , Itálie , Francie
, GB ...), ekononomické základy EHS , rozvoj průmyslu, zemědělství a
infrastruktury , dělba práce a kooperace v rámci EHS , překlopení do EU ,
rozvoj a ekonomika EU ( HDP , měna ..), koncepční záměry EHS později EU.
Historie a předpoklady ekonomického rozvoje Japonska , Jižní Koreje a
zejména Číny( knihy a odborné noviny a časopisy)

Odpověď

Dobrý den,

ze zdrojů Národní knihovny Vám k Vaší práci doporučujeme vyhledávat literaturu v elektronickém katalogu NK ČR (http://aleph.nkp.cz/cze/nkc ) - knihy, časopisy a v článkové databázi ANL - Články v českých časopisech, novinách a sbornících (http://aleph.nkp.cz/cze/anl ) prostřednictvím klíčových slov zadaných do vyhledávacího formuláře (EHS, Evropské hospodářské společenství, Evropa, ekonomika, aj).

Obdobným způsobem můžete vyhledávat v zahraničních zdrojích, http://www.nkp.cz, záložka Katalogy a datbáze, Licencované online databáze.

V těchto databázích můžete vyhledávat buď přímo v budově NK ČR, např. ve studovně Referenčního centra NK ČR (http://www.nkp.cz/pages/page.php3?page=sluz_refc.htm ), nebo prostřednictvím vzdáleného přístupu i mimo budovu knihovny, více informací na http://www.nkp.cz/pages/page.php3?nazev=Licencovane_online_databaze&submenu3=104.

Vzdálený přístup je umožněn pouze registrovaným čtenářům Národní knihovny ČR,

http://www.nkp.cz/pages/page.php3?nazev=Pro_uzivatele_a_navstevniky&submenu2=16.

Pokud byste si chtěl nechat u nás vypracovat rešerši (placená služba, ceny viz Ceník placených služeb a poplatků NK ČR - http://www.nkp.cz/pages/page.php3?page=sluz_cenik.htm#14 ), je nutné doručit k nám vyplněný formulář pro zadání rešerše, http://www.nkp.cz/pages/page.php3?page=sluz_referencni.htm . V případě, že by se jednalo o rešerši pro zpracování bakalářské, diplomové nebo jiné kvalifikační práce, požadujeme také písemný souhlas vedoucího práce.

Obor

Ekonomické vědy, obchod

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

23.11.2011 14:07

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Zapište číslici "pět".

Hledání v archivu