eknihy k vypůjčení?

Text dotazu

Je již k dispozici katalog eknih ve vaší knihovně? Bylo avizováno, že od června tohoto roku bude možnost půjčování knih v elektronické formě, ale nenašla jsem nikde žádný odkaz či informaci.

Odpověď

Dobrý den,

půjčování e-knih začne v naší knihovně od 22. června. Momentálně vše připravujeme. Podrobný návod k nové službě naleznete v informačním letáku, který Vám posílám v příloze. E-knihy jsou již k nalezení v katalogu Carmen http://carmen.knihovnahk.cz/Carmen/ (v horní liště)

Informace o nové službě: Knihovna města Hradce Králové ve spolupráci s portálem eReading.cz zahajuje půjčování elektronických knih on-line. Díky této službě budete mít přístup k vybraným titulům ze současné produkce českých nakladatelů. V nabídce jsou i žádané bestsellery. Služba je registrovaným čtenářům knihovny poskytována zdarma, platí ji za ně knihovna. E-knihy lze číst na čtečkách eReading (START2, START3), na telefonech a tabletech s operačním systémem Android a iOS pomocí aplikace eReading.cz. E-knihy jsou dostupné z on-line katalogu knihovny Carmen.

Přílohy

Obor

Informace o knihovně

Okres

Hradec Králové

Knihovna

Knihovna města Hradce Králové

Datum zadání dotazu

12.06.2015 13:24

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 10 + 4?

Hledání v archivu