Edice 13

Text dotazu

Dobrý den, existuje seznam VŠECH knih, které před rokem 1989 vyšly v EDICI 13? Tu vydávalo nakladatelství Mladá fronta. Děkuji.

Odpověď

Dobrý den, katalog NK ČR - báze NKC, případně Česká národní bibliografie, kterou naše knihovna zpracovává na základě práva povinného výtisku, jsou volně dostupné na stránkách NK ČR http://sigma.nkp.cz/F

Zde je možné vyhledávat i pomocí názvu edic, výběr pole pro zobrazení rejsříku - Edice (Prohlížení rejstříků), případně pole Název pro Vyhledávání (pole název obsahuje název, název části, edice, originál atd.) V rejstříku naleznete nejen heslo Edici 13, ale také řady uvnitř edice, např. Edice 13. Čtení a poučení; Edice 13. Klub mladých; atd.) Zadáním hesla Edice 13 (blízkost slov - ano) do pole Název v základním vyhledání jsou nalezeny všechny záznamy bez ohledu na řady uvnitř edice (celkem 194 záznamů).

Z naší báze NKC (i z ČNB) lze záznamy ukládat na PC nebo posílat na e-mail - odkaz Uložit/Odeslat.

Obor

Informace o vydaných dokumentech

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

29.04.2009 13:35

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Zapište číslici "pět".

Hledání v archivu