E- knihy

Text dotazu

Dobrý den ,

Chtěla bych se zeptat, zda je možné si vypůjčit e-knihy i do jiných zažízení než jsou ta od e-reading. Mám čtečku e-knih, avšak od jiné firmy a tudíž mi e-knihy nejdou z e-reading nijak spustit.

Odpověď

Dobrý den,
vypůjčené e-knihy prostřednictvím eReading lze číst pouze na čtečkách eReading (START2, START3, 4 Touch Light), C-TECH Lexis (EBR-61), Energy eReader Pro HD, inkBOOK Classic 2, inkBOOK Prime, na telefonech a tabletech s operačním systémem Android a iOS pomocí aplikace eReading.cz, kterou si v případě Androidu stáhnete z Google play a v případě iOS z Apple Store a nainstalujete.
My jako knihovna výpůjčky e-knih pouze zprostředkováváme. Co se týká SW a HW řešení, vše si řídí společnost Palmknihy - eReading s.r.o.
V našem online katalogu Carmen dále nabízíme možnost stáhnout si e-knihy, které vydává Městská knihovna v Praze. Tyto knihy fungují na většině zařízení.

Obor

Informace o knihovně

Okres

Hradec Králové

Knihovna

Knihovna města Hradce Králové

Datum zadání dotazu

01.10.2018 08:00

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Zapište číslici "pět".

Hledání v archivu