E-knihovna

Text dotazu

Dobrý den, neplanujete do budoucna nějakou podobnou službu?

http://www.knihovnabbb.cz/pujcovani-e-knih

Děkuji za odpověd a přejí hezkýden

Odpověď

Dobrý den,

naše knihovna od října roku 2016 e-knihy již také půjčuje.

Pokud si chcete půjčovat e-knihy, stačí být registrovaným čtenářem knihovny,

mít zaplaceny všechny poplatky. Do tabletu nebo chytrého telefonu si stáhnete

aplikaci ereading a zaregistrujete se na www.ereading.cz. Podrobný manuál naleznete

na stránkách Regionální knihovny Karviná (www.rkka.cz) v sekci Služby knihovně

nebo přijďte k nám do knihovny osobně a my Vám rádi vše vysvětlíme.

Projekt "E-knihy pro každého čtenáře" je finančně podpořen Ministerstvem

kultury, takže je zatím pro čtenáře půjčování e-knih zdarma.

Přeji Vám krásný den.

Pavla Siudová

Regionální knihovna Karviná