Dunker, Kristina

Text dotazu

Dobrý den, máte prosím ve Vaší knihovně německy psané knihy od spisovatelky Kristiny Dunker? jedná se mi o knihy z edice Ein starkes Team - Jil und Jana. Děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,

v Národní knihovně bohužel žádné knihy Kristiny Dunker v němčině nejsou, pouze český překlad jedné knihy (Ploužáky neberu!), který asi znáte. Dívali jsme se i po jiných knihovnách, nikde v ČR jsme ale knihy této autorky v němčině nezjistili.