Druhy úderů ve squashi

Text dotazu

Dobrý den, ráda bych věděla, jaké rozlišujeme a jak se nazývají různé typy úderů ve squashi.

Odpověď

Dobrý den,

jelikož jde o dlouhou odpověď, odkazuji Vás na stránku, kde se můžete vše potřebné dočíst.

Na http://sweb.cz/vozed/ najdete učebnici squashe.
V horní části stránky vyberte odkaz Učebnice squashe/Základní údery. Dostanete se na stránku prvního z nich. Když kliknete v horní část stránky na odkaz Základní údery, objeví se Vám roletka se všemi druhy úderů.
Na každý z nich můžete kliknout a dostanete se na stránku se základními informaceni o úderu.