Dotaz ohledně seriálu

Text dotazu

Dobrý den, velice by mě zajímalo, ve kterém dílu seriálu Walker, Texas Ranger zemře jedna z hlavních postav C.D. Parker. Vím, že je to v nějakém dílu 7.série (která je někde uváděna jako 8.série). Také vím, že v úvodních titulkách seriálu se objevuje naposledy v 12.dílu série s názvem Otázka víry. Ve 13.dílu Slepota již v titulkách nefiguruje, tam se mluví o tom, že někam odjel. Později zemře, ale já právě nevím, v jakém je to dílu. Nejsem si jistý, zda je přímo vidět, jak ho zabíjejí, ale musí tam být o tom alespoň zmínka. Snad ještě poznamenám, že v mnoha předchozích dílech byl vážně zraněn, ale vždy to přežil. Děkuji.

Odpověď

Dobrý den,
odpověď na Váš dotaz je možné hledat pouze na internetu, ve fondu NK ČR nemáme žádný dokument, který by se zabýval seriálem Walker Texas Ranger. Níže Vám tak uvádíme internetové odkazy, které se o smrti C.D.Parkera zmiňují.

http://www.postavy.cz/c-d-parker/
http://krimiserialy.juk.cz/walkertexasranger/ - seznam všech dílů s jejich stručnou anotací http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20080507185726AAUQgrf - zde naleznete následující popis: The Avenging Angel, from season 9. Although they don't find him dead; CD had gone on a fishing trip with a friend, and that friend called Walker about his death. They find out in the series finale that he was murdered.
http://www.sitcomsonline.com/boards/archive/index.php/t-144105.html
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Walker,_Texas_Ranger_episodes - seznam dílů se stručnou anotací
http://www.answerbag.com/q_view/1969764 - stručné informace o smrti C.D.Parkera

Seriál jsme neviděli, tedy nemůžeme Vám podat přesnější odpověď, ovšem z uvedených zdrojů by vyplývalo, že C.D.Parker v epizodě nazvané " Avenging Angel" (česky Anděl pomsty) odchází na rybolov a jeho přátelé se  následně dozvídají, že zemřel. Tedy pravděpodobně smrt této postavy zde není vysloveně ukázaná a domníváme se, že tomu tak dle popisů v uvedených odkazech není ani v dalších dílech.
Vše by samozřejmě potvrdilo či vyvrátilo zhlédnutí seriálu.

Obor

Divadlo, film, tanec

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

11.12.2012 11:39

evaevik píše:
Středa 07.03.2018 19:50
Dobry dne neznate co nebo jak se děla C.D.Parkera chilli jidlo ???
PSK - admin píše:
Pátek 09.03.2018 14:49
Dobrý den,

recept na chili, které si vaří v seriálu C. D. Parker jsme bohužel nenašli. Zdá se, že jde o typické texaské jídlo - http://texashillcountry.com/[…]/. Pokud zadáte do vyhledávače dotaz "texas chili" zobrazí se Vám nepřeberné množství receptů na tento pokrm.

Seriál Walker Texas Ranger má řadu fanoušků. Je možné, že některý z nich tento recept bude znát.
Můžete je zkusit kontaktovat např. prostřednictvím Facebooku - https://www.facebook.com/[…]/ nebo fanouškovských stránek http://www.wtrfanfiction.co[…]964eaacf0622ae0993d003aea6.
Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 10 + 4?

Hledání v archivu