Dotaz na vypůjčení knihy pro neregistrované

Text dotazu

Dobrý den, nejsem u vás registrovaná a ráda bych si půjčila knihu "Ritzer, G. (1996) McDonaldizace společnosti."
Jaký je prosím nejrychlejší postup, abych si knihu mohla v pondělí půjčit?
Děkuji za odpověď.

Pěkný den Vilímová

Odpověď

Dobrý den,

pokud si chcete knihu půjčit domů, musíte se zaregistrovat, stačí Vám k tomu OP a poplatek 120,- Kč. Kniha je v dospělém oddělení v knihovně ve Wonkově ulici. Registrace nebude trvat déle než 10 minut, za tu dobu Vám knihu pošlou ze skladu. Pokud se nechcete registrovat, můžete si knihu přečíst na místě, ale domů ji odnést nemůžete.

Knihovna je dnes otevřena od 8 do 18 hodin.