dotaz na přihlášení do Vaší knihovny

Text dotazu

Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat zda se u Vás v Hradci Králové mohu přihlásit do knihovny i když jsem z Nymburska? Kolik knih si mohu půjčit maximálně?
Přemýšlel jsem, že bych k Vám zajel jednou za měsíc a vypůjčil bych si třeba i více knih. Máte nádherný výběr knih.
Děkuji

Odpověď

Dobrý den,

ano, do naší knihovny se můžete přihlásit ať už jste odkudkoliv. K registraci je potřeba se osobně dostavit s občanským průkazem a zaplatit registrační poplatek na rok 120 Kč (děti platí 60 Kč, studenti do 26 let také 60 Kč, senioři nad 60 let a držitelé ZTP a ZTP-P také 60 Kč, senioři nad 70 let neplatí nic).
Můžete si vypůjčit maximálně 25 knih, 25 hudebnin, 15 periodik (časopisů), 10 titulů hudebních CD, 2 audiovizuální CD-ROMy a 5 DVD. Výpůjční lhůta pro všechny druhy dokumentů je 31 dní. Pokud není dokument rezervován jiným čtenářem, můžete si výpůjční lhůtu prodloužit maximálně 2x. Prodlužovat výpůjční dobu můžete online přes své konto čtenáře.

Použité zdroje

http://www.knihovnahk.cz/[…]/knihovni-rad