Dotaz na pořádání akcí

Text dotazu

Dobrý den, ráda bych se zeptala - kamarádka mi Vás doporučila jako prostory, kde by bylo možné dělat nějaká setkání s přáteli, třeba u deskových her. Je tomu tak? Máte nějaký poplatek za "pronájem" nebo tak něco? Podmínky? Cokoliv, co by mi mohlo říct více? :-) Děkuji mockrát za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,

ohledně pronájmu prostorů a pořádání akcí v Knihovně města Hradce Králové kontaktujte přímo vedoucí PR oddělení, paní Soňu Neubauerovou.

email: neubauerova@knihovnahk.cz

telefon: 737 657 678