Dotaz na počet výpůjček knihy Harry Potter a Kámen mudrců

Text dotazu

Dobrý den,

tvoříme kvíz o Harry Potterovi a jako jednu z tipovacích otázek bychom chtěli zařadit tuto: "Kolikrát byla vypůjčena kniha Harry Potter a Kámen mudrců (ve všech vydáních) v Knihovně města Hradec Králové?"

Myslíte, že nám můžete poskytnout tuto informaci do kvízu?

Děkuji.

S pozdravem

Tomáš Pavlica
Hospodský kvíz

Odpověď

Dobrý den,

kniha Harry Potter a Kámen mudrců byla v naší knihovně, včetně všech jejich poboček, do dnešního dne půjčena 1356x.

Máme jedno vydání i v anglickém jazyce, které bylo půjčeno 45x, pokud si to chcete přičíst.