Dotaz na novou knihu

Text dotazu

Dobrý den chci se zeptat, zda máte v plánu dokoupit knihu do trilogie od Deborah Harkness, která nese název Kniha života. V knihovně jsem k dispozici první dva díly Čas čarodějů a Stín noci. A závěrečný díl této trilogie mi tam velmi schází. Mnohokrát děkuji.

Odpověď

Dobrý den,

kniha vyjde 1. 11. 2015 a určitě máme v plánu ji do fondu koupit.