Dotaz na knížku od Železnov Pavel Il'jiče

Text dotazu

Dobrý den, mám dotaz jeli knížka od Železnov Pavel Il'jič Izbrannoje v Knihovně Hradce Králově (Fyzicky).

Odpověď

Dobrý den,
podle souborného katalogu - báze SKC http://aleph.nkp.cz/F/  jsou k dispozici na území ČR dva výtisky titulu:

Železnov, Pavel Il'jič. Izbrannoje: stichotvorenija i poemy. Moskva: Chudožestv. lit., 1978. 237 s.
- jeden vlastní Národní knihovna ČR a druhý vlastní Slovanská knihovna Oba exempláře podle ověření v bázích uvedených knihoven je možné vypůjčit absenčně, tedy předpokládáme, že i v rámci meziknihovních služeb.

Neuvádíte, kterou knihovnu v Hradci Králové máte na mysli , zda Studijní vědeckou knihovnu, Městskou knihovnu či knihovnu jedné z vysokých škol / univerzit.
Nejpravděpodobnější se jeví Studijní vědecká knihovna http://www.svkhk.cz/Uvodni-stranka.aspx, která ovšem ve svém online katalogu titul uvedený nemá (informace o jejich online katalogu včetně vstupu je na http://www.svkhk.cz/Pro-verejnost/Katalogy/Online-katalog.aspx ).
Doporučujeme kontaktovat tuto knihovnu přímo, nemáme podrobné informace o jejich fondu a neznáme informaci, zda je celý fond knihovny zpracovaný v jejich online katalogu.
Knihovnu můžete kontaktovat i prostřednictvím jejich služby nazvané Ptejte se knihovny http://www.svkhk.cz/Pro-verejnost/Ptejte-se-knihovny/Ptejte-se-knihovny.aspx

Obor

Informace o knihovně

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

05.06.2012 08:21

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 4+4 ?

Hledání v archivu