Dotaz na knihy ve fondu MK

Text dotazu

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,zda máte nyní k dispozici tyto 2 knihy či je potřeba si je zamluvit:
1. Biolokace,zóny,bioterapie autor: Patrovský Věnceslav
2. Solární plochy rostlin autor: Maxmilián Bitterman

Odpověď

Dobrý den:-)

Titul: Biolokace, zóny, bioterapie od Věnceslava Patrovského máme ve fondu oddělení pro dospělé čtenáře ve dvou výtiscích a oba jsou nyní v knihovně - tzn. je možné si je absenčně vypůjčit. Druhý titul ve fondu naší knihovny není, ale pokud přijdete, je možné publikaci po dohodě s kolegyněmi z oddělení pro dospělé objednat formou MVS z jiné knihovny. Půjčovní hodiny a pokud nejste naší čtenářkou i podmínky členství najdete na stránkách naší knihovny:

http://knihovna.mestojablonec.cz/                 Alena Rozkovcová - OOS