Dotaz na ISBN

Text dotazu

Dobrý den,
mám na vás 2 dotazy:
1) zda je možné přidělit ISBN dodatečně (už vytisklé knize vydané vlastním nákladem), do knihy by se doplnilo dodatečně, jedná se o menší množství kusů
2) zda přidělujete ISBN jen osobní návštěvou
Děkuji předem za Váš čas a odpověď, Li Skočovská

Odpověď

Dobrý den,

k Vašim dotazům sděluji:

1.       Pokud je celý náklad knihy k dispozici, lze ISBN přidělit dodatečně a ISBN dolepit.

2.       Pouze v případě, že chce vydavatel vstoupit do systému a přidělovat si ISBN sami, je potřeba osobní návštěva, případně vstup přes webové stránky NK. Individuální ISBN přidělujeme mailem po uvedení potřebných údajů.