přístupnost knihovny pro invalidní návštěvníky

Text dotazu

Dobrý den, jsem na invalidním vozíku a chtěl bych se zeptat zda se dostanu do patra knihovny.
Děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,

ano, do 1. i do 2. patra naší knihovny se dostanete. Pro návštěvníky na invalidním vozíku umožňujeme použití služebního výtahu. V recepci (v přízemí) požádejte, ať Vám kolegyně otevřou služební prostor. Těšíme se na Vaši návštěvu.