Dotaz

Text dotazu

Dobrý den,

 chtěla bych se zeptat zda je u Vás v knihovně možné zadat si rešerši.

Předem děkuji za odpověď. Holancová

Odpověď

Dobrý den,

ano, rešerše vypracováváme, cena se určuje podle počtu záznamů (2,- Kč za jeden záznam).  Ideální je, když si rešerši zadáte osobně přímo v referenčním centru knihovny v prvním patře ve Wonkově ulici, protože se můžeme domluvit na všech podrobnostech. Pokud ji chcete objednat elektronicky, napište mi prosím, pošlu Vám formulář.