dostupnost knihy

Text dotazu

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat na dostupnost následující knihy. V on-line katalogu mlp.cz - http://search.mlp.cz/?lang=[…]action=sTitul&key=54363 není informace, zda se dá titul zapůjčit, pro prezenční studium, či domů:
O cenzuře v Československu v letech 1945-1956, Karel Kaplan; Dušan Tomášek
Děkuji za informaci.

Odpověď

Dobrý den, ve fondu Národní knihovny ČR se nachází několik výtisků Vámi požadované knihy

Kaplan, Karel, 1928-

O cenzuře v Československu v letech 1945 - 1956 : studie / Karel Kaplan, Dušan Tomášek  Praha : Ústav pro soudobé dějiny Akademie věd České republiky, 1994

183 s. ; 21 cm

ve studovně STUD. SPOL. A PŘÍR. VĚD volný výběr SSV 943.7 KAP exemplář půjčitelný domů je t.č. půjčen jinému čtenáři - půjčena do 23.9., půjčit do studovny - ještě asi dvě signatury

Národní knihovna ČR, kam jste svůj dotaz nyní směrovala, nemá s online katalogem mlp.cz nic společného, protože se jedná o jinou instituci a sice Městskou knihovnu v Praze.