Doporučená literatura k pěstounské péči

Text dotazu

Dobrý den,

chtěla jsem Vás požádat o doporučení knih zabývajících se pěstounskou péčí. Děkuji Vám.

S přáním hezkého dne

Odpověď

Dobrý den,

zasílám Vám přehled literatury o pěstounské péči v Moravské zemské knihovně. Některé tituly jsou dostupné na absenční výpůjčku domů, některé pouze prezenčně na objednání ze skladu. Tyto informace zjistíte v našem online katalogu.