Doplnění elektronické knihy

Text dotazu

Dobrý den, měl bych dotaz ohledně knihy "Děti času" od autora Adrian Tchaikovsky. Uvedená kniha je na webu eReading k dispozici, bohužel v mosteckém katalogu tritius je jenom v tištěné podobě. Jako čtenář elektronických knih bych o ni měl velký zájem. Je možné titul doplnit? Děkuji Vám moc za odpověď a přeji pěkný den.

Pro úplnost přidávám odkazy.

https://www.ereading.cz/fantasy-sci-fi/deti-casu-178422
https://most.tritius.cz/det[…]-8a83-9c72e8bf0947&si=1

Odpověď

Dobrý den,

uvedenou knihu bohužel jako elektronickou doplnit nemůžeme, firma eReading ji v nabídce pro knihovny nemá zařazenou (zřejmě z důvodu dodržování autorských práv). Dovolujeme si vysvětlit, že elektronické knihy z eReadingu neobjednáváme, ty "dostáváme" na základě smlouvy o spolupráci, v níž je mj. dojednáno, že poplatky za výpůjčky elektronických knih registrovaných čtenářů knihovny platí Městská knihovna Most.

Ale doufáme, že využijete další nabídky naší knihovny, příp. přímo z nabídky eReadingu.