Dohledání periodika, 1941

Text dotazu

Dohledání periodika,
1- Kalendář divadla Vlasty Buriana, čtvrletně, redaktor Konrád,
2- Přestávka divadla Vlasty Buriana, měsíčník, redaktor Konrád redakce divadla Vlasty Buriana,vyd. Zápotočný, ročník 1941.

Odpověď

Dobrý den,

 z Vámi hledaných titulů jsme ve fondu Národní knihovny nalezli pouze  měsíčník  "Přestávka Divadla Vlasty Buriana",  která by podle báze PER (http://aleph.mzk.cz/F/?func&file?name-find-b&local_base-sbp01_per) měla být dostupná  jako archivní exemplář v Národním konzervačním fondu (signatura II 9612/1935-1941, https://aleph.mzk.cz:443/F?func=direct&doc_number=000043102&local_base=SBP01&format=999). Bližší informace o zpřístupňování tohoto fondu naleznete na http://www.nkp.cz/pages/page.php3?page=sluz_konzervacni_fondy.htm.

"Kalendář divadla Vlasty Buriana" jsme bohužel v našem fondu nenalezli. Prověřili jsme také knihovnu Národního muzea, http://www.nm.cz, a také knihovny v České republice prostřednictvím báze SKC a portálu JIB, http://www.nkp.cz. V žádné z uvedených knihoven jsme tyto publikace nenalezli.

Doporučujeme Vám obrátit se ještě na virtuální badatelnu Divadelního ústavu:
http://www.divadlo.cz/infopult-ptejte-se nebo na Divadelní oddělení NM (http://www.nm.cz/Historicke-muzeum/Oddeleni-HM/Divadelni-oddeleni/). http://www.nm.cz/Historicke-muzeum/Oddeleni-HM/Divadelni-oddeleni/

Obor

Informace o vydaných dokumentech

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

18.06.2012 09:09

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 4+4 ?

Hledání v archivu