Kniha Pěstounská péče

Text dotazu

Dobrý večer,

hľadám knihu pani Hany Pazlarovej s názvom knihy Pěstounská péče. Prosím o online čítanie odborné literatúry zdarma.

Odpověď

Dobrý den,

Vámi požadovanou knihu (PAZLAROVÁ, Hana. Pěstounská péče: manuál pro pomáhající profese. Praha: Portál, 2016. ISBN 978-80-262-1020-7) máme ve fondu naší Pedagogické knihovny J. A. Komenského, lze ji ale půjčit pouze klasicky presenčně (ve studovně) a absenčně (na domů) pro naše registrované čtenáře až se knihovna dle vládních nařízení otevře pro veřejnost.

Ve formě e-knihy ji ve fondu nemáme (dle dostupných informací nebyla jako e-kniha zatím vydána), nelze ji tedy "číst online" ani zdarma.