Sedm statečných v Československé televizi

Text dotazu

Ten den se pravděpodobně poprvé vysílal film Sedm statečných a já potřebuji vědět od kdy do kdy. Děkuji.

Odpověď

Dobrý den,

dle rubriky Televize v Rudém právu z uvedeného dne vysílala Československá televize film Sedm statečných na I. programu od 20.00 do 22.05:

"20.00   Třikrát se Stevem McQueenem: Sedm statečných. Americký film (Brno)

  22.05   24 hodin ve světě"

Vysílání Sedmi statečných předcházely Televizní noviny (od 19.30).

Na II. programu byl ve stejný čas uveden pořad Narozeniny. Setkání nejúspěšnějších hostů ostravských TKM (Ostrava)

zdroj: Rudé právo. 1983, roč. 63 - 64, č. 71 (25. 3. 1983), s. 8.