Dobrý den, za jak dlouho dojde prosím kniha z mvs?

Text dotazu

Dobrý den,

chtěla bych se Vás zeptat, pokud si zažádám o knihu z meziknihovního výpůjčního systému za jak dlouho bude dodána?

Děkuji

Odpověď

Dobrý den,

paní Janulíková, doba vyřízení požadavku je závislá na způsobu práce požádané knihovny. Vyřízení požadavku trvá

zpravidla 3 – 14 dní. Pokud je kniha vypůjčená, tak to může trvat i mnohem déle. Regionální knihovna Karviná se

snaží vždy zvolit tu nejvhodnější cestu pro vyřízení požadavku uživatele, avšak doba realizace je závislá na tom, jak

požadavek Regionální knihovny Karviná vyřídí konkrétní požádaná knihovna.

Přeji krásný den.

Pavla Siudová