Dobrý den, rád bych se zeptal na možnost vypůjčení audio knih.

Text dotazu

Dobrý den, rád bych se zeptal na možnost vypůjčení audio knih.

Odpověď

Dobrý den,

pokud jste naším registrovaným čtenářem, můžete si audioknihy vypůjčit v hudebním oddělení. Vyhledávat v katalogu je můžete tak, že do políčka "Téma (PH+kl.slova)" napíšete mp3.