Poskytuje knihovna VŠE také elektronické publikace?

Text dotazu

Dobrý den,
bylo by možné si vypůjčit z knihovny VŠE publikaci v elektronické podobě? Jsem na Erasmu a potýkám se s limitem elektronických zdrojů.
Přeji příjemný den

Odpověď

Dobrý den,

informace o elektronických zdrojích dostupných pro studenty VŠE najdete https://knihovna.vse.cz/zdroje/, včetně popisu a podmínek jak je použít. Pokud jste aktivním studentem (nemáte např. přerušené studium) můžete je využít i "na dálku", pokud licenční podmínky nestanoví jinak. Jestliže existuje elektronická verze a máme ji zakoupenou či předplacenou, najdete tuto informaci v katalogu. V záznamu knihy je uveden odkaz na elektronickou verzi, stačí kliknout na uvedený odkaz, může to po vás chtít identifikaci, zde použijete vaše insisové údaje. Pro případné doplnění použijte prosím adresu .