Vlastivědné exkurze po regionu

Text dotazu

Dobrý den, organizujete ještě pro školy vlastivědné exkurze po regionu?
Pokud ano, prosím o nabídku.
Děkuji.

Odpověď

Dobrý den,

nevím, zda jste obdržela můj email, nechtě jsem jej ještě před dokončením odeslala, takže pro jistotu:

Regionální knihovna Karviná nabízí v rámci služeb pro veřejnost a pro školy kulturně výchovné akce, které jsou obsažené v příloze, na exkurze se zaměřuje oddělení hudby a umění v Karviné-Fryštátě, kontakt na její pracovníky je obsažený v nabídce KVČ, kterou Vám posílám.

Ta je také součástí stránek naší knihovny www.rkka.cz v úseku SLUŽBY a v levém horním rohu se dvojím kliknutím na řádek PRO ŠKOLY dá vybrat možnost NABÍDKA V ČESK0M JAZYCE a tam je celý soubor Kulturně výchovné činnosti pro školní rok 2020/2021.

V současné době covidové nabídku prozatím nerozšiřujeme.

Děkujeme za pochopení

Použité zdroje

www.rkka.cz

Přílohy