Kopie článků

Text dotazu

Dobrý den, mám zájem o tyto staré články. Dají se u vás objednat jejich kopie? Děkuji za odpověď.

Gaymans, F: Die Messung der Körperrotation und ihre Bedeutung für die Diagnose und Therapie vertebragener Störungen.
In: Manuelle Med., 9, 1971, s 31 – 34

Gaymans, F: Neue Mobilisations-Prinzipien und Techniken an der Wirbelsäule.
In: Manuelle Med., 18, 1980, s 96 – 101

Gaymans, F: - Lewit, K.: Mobilisation techniques using pressure (pull) and muscular facilitation and inhibition.
In: Funkční patologie hybné soustavy, Rehabilitácia, Suppl. 10 – 11, s. 47 – 51, Bratislava, Obzor 1975

Neue Mobilisations- Prinzipien und Techniken an der Wirbelsäule. Manuelle Med., 11,1973, s. 35-39

Odpověď

Dobrý den,

dané články jsem hledala v našem katalogu a dále v katalogu Ulrichsweb a Karlsruhe, bohužel, neúspěšně.

Vypadá to, že dané články nejsou zpřístupněné v plném textu.

Pokud Vám to alespoň trochu pomůže, zde je jeden článek od daného autora, přístupný skrze NTK v online podobě a plném textu. Ten samý přístupný online bez žádného přihlašování zde.

A zde je druhý článek od autora, který jsem našla online.

Dále posílám odkazy na články související s těmi, které hledáte. Našla jsem jiné publikace, které je citují. Snad by to mohlo být užitečné.

Články, které citují Neue Mobilisations-Prinzipien und Techniken an der Wirbelsäule. - rok 1973

Články, které citují Mobilisation techniques using pressure (pull) and muscular facilitation and inhibition.