Dobrý den, kam s knihama?

Text dotazu

Mám doma nakoupeno plno knih které už mám několik krát přečtene i moji známí a teď nevím kde bych je mohla odevzdat,poradite mi.? Nechci je vyhodit do popelnice a doma zabírají místo, dekuji

Odpověď

Dobrý den,

děkujeme Vám za nabídku knížek, které si přejete naší knihovně věnovat.

Knihovna z kapacitních důvodů nemůže přijímat všechny knihy. Do svého fondu  bereme pouze 7 let staré knihy, které ještě jednotlivá střediska nemají. Budeme rádi i za starší knihy, ale ty v září nabídneme k prodeji na Knižním jarmarku, který knihovna každý rok pořádá. Nebo můžete knihy odnést do antikvariátu na Městském informačním centru.

Přeji krásný den.