Dobrý den, hledám text písně z filmu Ztracená revue

Text dotazu

Text začíná:
prosil bych metr dvacet kvalitního lana a dvě tři skoby, co by dobře vlezly do zdi
až ráno začnou pohvizdovat drozdi zapláče jedna zrádná panna

Odpověď

Dobrý den,

našli jsme na internetu pouze informaci, že se jedná o skladbu Sebevrah (Jiří Bauer/Vlastimil Hála), zpěv Miloš Kopecký, hraje orchestr K. Vlacha, 1963, Supraphon.

Píseň vyšla na gramofonové desce. Bohužel slova této písně nemáme k dispozici. Pokud bychom je ale třeba časem získali, ozveme se vám.