Píseň s textem "Mám srdce bez úderu a cítim tvou nevěru"

Text dotazu

Hledam píseň s textem "Mám srdce bez úderu a cítim tvou nevěru", Moc děkuji za odpoveď

Odpověď

Dobrý den,

písně podle zlomků textu vyhledáváme zpravidla pomocí zadávání oněch zlomků do internetového vyhledávače Google.

V tomto případě vyhledávač na slovní spojení „píseň mám srdce bez úderu“ zareagoval.

Písní, kterou hledáte je singl Láska od teplické hudební skupiny FROM.

Text písně je trochu jiný, než si jej pamatujete – je to: „Znám srdce bez úderu i citů zpronevěru“.

Píseň je možné si poslechnout zde:

Profil kapely na hudebním portálu Bandzone zde:

  • Vyhledat kapelu je možné i na sociální síti Facebook, pod názvem „From - Filip Richard Ondra Martin“ (Název kapely je složen z počátečních písmen křestních jmen členů kapely).

Můžete navštívit i hudební kanál skupiny FROM na internetovém serveru Youtube a shlédnout několik jejich videoklipů.