Dobrý den, chci se zeptat na literaturu ohledně plzeňského Sokola v letech 1900-1950.

Text dotazu

Dobrý den,
příští rok píši bakalářskou práci na téma plzeňský Sokol v letech 1900-1950, nyní sháním prameny, almanachy, literaturu, jednoduše vše.
Děkuji za Vaši odpověď a pomoc.

Odpověď

Dobrý den,

níže posílám odkazy, které by Vám mohly pomoci při hledání potřebné literatury:

1) Katalog Tritius | Knihovna města Plzně (plzen.eu)

2) Katalogy a databáze - Studijní a vědecká knihovna Plzeňského kraje (svkpk.cz)

3) Archivní fondy a pomůcky - | Archiv města Plzně (plzen.eu)

4) Sokolské památky | Databáze objektů (sokolskepamatky.eu)

5) Badatelna | Státní oblastní archiv v Plzni (soaplzen.cz)

Pokud byste měla zájem o vypracování rešerše, tak tuto službu máme v nabídce také. Tato služba je zpoplatněna za 50,- Kč. Posílám Vám odkaz, kde jsou informace a ukázka rešerše: Rešerše | Knihovna města Plzně (plzen.eu)