Česká písnička "..jsem láskou omámen.."

Text dotazu

Jedná se o rokově laděnou baladu nic řvavého, spíše pomalejší, zpívá muž. Kdo ji zpívá?

Odpověď

Dobrý den,
mohl by to být velkej první letní den od Wanastowých vjecí. Text a odkaz přikládáme:
Velkej první letní den - text
Dneska je velkej první letní den
a venku slyším zpívat šťastný ptáky.
Usnul jsem v autě, měl jsem zvláštní sen, valí se kamení na jasný páky.
Dneska je velkej první letní den,
bublá mi krev a rostou nový křídla.
Já čichám člověčinu, estrogen!
Líčidla, mučidla, sladidla, chodidla.

Velkej první letní den, všechno už je jiný, v stínu kapradiny, žiju dál jsem omámen!
Kdo se neprobudí, leští karabiny.
Láska, destilát, nakrmit a ukojit, když je tu hlad, energie boží, láska bez paroží.
Tmavovlásku chci osedlat, žádnej strach jsem gentleman i advokát Vábí vůně klisen, jó tak to já bysem, s tebou by sem byl moc rád.

Dneska je velkej první letní den
a venku slyším zpívat šťastný ptáky.
Usnul jsem v autě, měl jsem zvláštní sen, valí se kamení na jasný páky.
Dneska je velkej první letní den,
bublá mi krev a rostou nový křídla.
Já čichám člověčinu, estrogen!
líčidla, mučidla, sladidla, chodidla.

Láska, destilát, nakrmit a ukojit, když je tu hlad.
Energie boží, láska bez paroží, tmavovlásku chci osedlat, žádnej strach jsem gentleman i advokát.
Vábí vůně klisen, jó tak to já bysem ....
Láska, destilát, nakrmit a ukojit, když je tu hlad, energie boží, láska bez paroží.
Tmavovlásku chci osedlat, žádnej strach jsem gentleman i advokát Vábí vůně klisen, jó tak to já bysem, s tebou by sem byl moc rád.

Požadovaný text, ale báseň:http://www.granma.estranky.cz/clanky/laska----2011/v-lasce--svuj--zivot--zit.html

Použité zdroje

Odkaz: http://www.karaoketexty.cz/[…]/velkej-prvni-letni-den-4308